Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років.
НУШ. Підготовка до ЗНО з української літератури
https://www.youtube.com/playlist?list=PLCbLSvLDCSWNJgQbt0SNWWOe5PXw--GeC
ДІЗНАВАЙТЕСЬ ПЕРШИМИ НОВИНИ ОСВІТИ ТА НАУКИ: АКТУАЛЬНІ НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ ВИПУСКНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ II, III СТУПЕНІВ
Учаснику ЗНО - 2020: http://testportal.gov.ua/uchasnyku-zovnishnogo-otsinyuvannya/
Готуємося до ЗНО: власне висловлювання https://vseosvita.ua/news/gotuemos-do-zno-vlasne-vislovluvanna-3200.html
ЗНО - 2020: готуватися за оновленим чи попереднім правописом? https://vseosvita.ua/news/zno-2020-gotuvatisa-za-onovlenim-ci-poperednim-pravopisom-4355.html
УВАГА! Триває з 03 січня 2020 року (з 00:00)
до 24 січня 2020 року (до 24:00).
Зареєструватися можна тут: https://test.dneprtest.dp.ua/registration
Усе про ПРОБНЕ ЗНО - 2020 тут: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=827
Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:
• українська мова і література • історія України • математика • біологія • географія • фізика |
• хімія • англійська мова • іспанська мова • німецька мова • французька мова |
Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.
Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:
- українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
- математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
- один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).
Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:
- для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
- для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.
ВСТУП
Відповідно до проекту Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2020 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018, 2019 та 2020 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.
Офіційна сторінка Українського центру оцінювання якості освіти має необхідну інформацію про ЗНО 2019 року. Перейти за посиланням
визначено терміні проведення ЗНО - 2019 : http://testportal.gov.ua/2018/10/01/vyznacheno-terminy-provedennya-zno-2019/
важлива інформація: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=750&Itemid=156
пробне ЗНО http://testportal.gov.ua/probzno/
актуальна інформація: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php
До Вашої уваги ряд документів стосовно здачі ЗНО 2018 р.
Консультації
Задовго до ЗНО
День перед здачею ЗНО.
У день ЗНО
|
Основні з них:
Термін ВНЗ змінено на ЗВО
Перелік документів, за якими відбувається реєстрація
Основний документ - це копія паспорта. Копію свідоцтва про народження можуть надати особи, які не мали можливості отримати паспорт громадянина України у зв’язку з тим, що проживають на тимчасово окупованій території, або в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення. Всі інші категорії осіб, які реєструються для проходження ЗНО мають отримати паспорт громадянина України. В окремих випадках клопотання закладів освіти щодо реєстрації за свідоцтвом про народження будуть розглядатися на засіданнях регламентної комісії.
Потребує уваги в цьому році категорія осіб з особливими освітніми потребами, яка зазначена в Переліку як «Глухі та особи з порушенням слуху». Це пов’язане із проведенням зовнішнього оцінювання з іноземної мови, яке передбачає перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання). В діючому Наказі не передбачений код умов, що дозволяє учаснику ЗНО отримати в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань сертифікаційної роботи в процесі тестування. Сьогодні можна сказати, що розглядається проект наказу про внесення змін до Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно до нього особи з порушенням слуху отримають додатково умови: «Надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань сертифікаційної роботи, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання)». Якщо відповідні зміни не набудуть чинності до початку реєстрації, то, користуючись спеціальною графою довідки 086-3/о, ця умова має бути внесена установою охорони здоров’я до пункту 7, де зазначаються умови, що не передбачені Переліком, але створення яких особа потребує для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Організація пробного ЗНО
1. Загальна характеристика пробного ЗНО-2017:
– пробне ЗНО проводиться у квітні 2017 року з усіх предметів ЗНО;
– пробне ЗНО з української мови і літератури проводиться в окремий день –
1 квітня, з решти предметів в один день – 8 квітня; таким чином, учасники пробного ЗНО зможуть особисто пройти тестування з двох предметів ЗНО;
– пробне ЗНО здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються УЦОЯО;
– тести пробного ЗНО відповідають програмам ЗНО, укладаються УЦОЯО та є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО;
– реєстрація для участі в пробному ЗНО буде проходити на сайті ДпРЦОЯО
з 10 до 31 січня 2017 року (термін реєстрації зменшено на 5 днів порівняно з 2016 роком);
2. Особливості проведення пробного ЗНО у 2017 році:
У 2017 році для перевірки результатів пробного ЗНО УЦОЯО створює сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», який буде розміщуватися на сторінках «Особистого кабінету учасників пробного ЗНО».
Усі учасники пробного ЗНО отримають результат проходження в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» за умови внесення відповідей на тести в сервіс визначення результатів.
Схема отримання результатів учасниками пробного ЗНО буде максимально наближена до схеми визначення результатів ЗНО:
учасники виконують тестові роботи у пунктах пробного ЗНО (01 та 08 квітня);
учасники вводять результати виконаної роботи в сервіс визначення результатів
(з української мови і літератури – до 05.04.2017, з решти предметів – до 10.04.2017);
учасники отримують інформацію щодо правильних відповідей (з української мови і літератури – 06.04.2017, з решти предметів – 11.04.2017);
учасники отримують результати пробного ЗНО на сторінці «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (з української мови і літератури – 08.04.2017, з решти предметів пробного ЗНО – 14.04.2017).
Результати пробного ЗНО будуть визначатися за алгоритмом ЗНО:
– регіональні групи експертів 01–03.04.2017 готують експертні висновки щодо встановлення порогу «склав/не склав» із української мови і літератури, 08–10.04.2017 – із решти предметів пробного ЗНО;
– експертні комісії при УЦОЯО визначають результати пробного ЗНО за шкалою
1-12 балів (з української мови і літератури – до 03.04.2017, з решти предметів пробного ЗНО – до 10.04.2017);
– робоча група УЦОЯО встановлює поріг «склав/не склав», генерує таблиці відповідності кількості тестових балів оцінкам за рейтинговою шкалою 100-200 балів (з української мови і літератури – до 07.04.2017, з решти предметів пробного ЗНО –
до 13.04.2017);
– УЦОЯО оголошує результати пробного ЗНО; ці результати регіональні центри розміщують на сторінках «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» (з української мови і літератури – 08.04.2017, з решти предметів пробного ЗНО – 14.04.2017).
Міністерством освіти і науки затверджено орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015/16 навчальному році, якими визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.
Учні 9-х класів з 1 по 8 червня складуть іспити з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.
У 2016 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів є обов’язковою з трьох навчальних предметів для всіх випускників.
Увага! Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховані як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи. ДПА у формі ЗНО буде проводитися як під час основної, так і під час додаткової сесій ЗНО.
Більше інформації за посиланням
Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року зможуть взяти тільки зареєстровані особи. Реєстрація триватиме з 1 лютого до 4 березня 2016 року.
Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року необхідно підготувати наступні документи та матеріали:
- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
- дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
- копію документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні – серпні 2016 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);
- реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно (з 12.00 години 1 лютого), скориставшись спеціальною програмою, розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року можуть звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі, де навчаються.
Окремі категорії осіб, крім вищезазначених документів, мають підготувати:
- оригінал висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, виданого органом або закладом охорони здоров'я (у разі потреби надають особи з особливими освітніми потребами);
- копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (особи, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
- копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (особи, документи яких оформлені іноземною мовою).
- Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.
Інформацію взято з порталу Osvita.ua